7.50 

Konsiderohet si një ndër gjalpet më të fuqishme antiinflamatore. Përmban shumë vitamin B6, fosfor, acid folik, zink e potasium si dhe shumë yndyrna të shëndetshme. Gjalpi I lajthisë ka shumë fenole të cilat mbrojnë nga plakja si dhe stresi oksidativ në trup. Do ju ndihmojë gjithashtu në rënie peshe.

Category:

Description

Konsiderohet si një ndër gjalpet më të fuqishme antiinflamatore. Përmban shumë vitamin B6, fosfor, acid folik, zink e potasium si dhe shumë yndyrna të shëndetshme. Gjalpi I lajthisë ka shumë fenole të cilat mbrojnë nga plakja si dhe stresi oksidativ në trup. Do ju ndihmojë gjithashtu në rënie peshe.

Vegane – Produkte të përshtatshme për veganët
– Organike & artizanale – Gjalpe nga 100% fruta të thata prodhuar me dashuri në punishten e Fit Food
– Gluten free – Gjalpet janë pa gluten
– Pa laktozë – Gjalpet janë pa laktozë
– Pa OMGJ – 100% organike pa sheqer, kripë ose konservantë të shtuar
– Ketogenike – Produkte të përshtatshme për dietën ketogjenike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GJALPE LAJTHIE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go top