4.60 

Gjalpi I parë më I famshëm arror, ka shumë kalcium, magnezium, zink e hekur. Gjithsesi krahasuar me gjalpet e tjerë, ka sasinë më të ulët të vitaminave e mineraleve. Gjalpi I kikirikut përmban sasinë më të lartë të proteinave. Në 2 lugë gjelle gjalpë merr 7 gram proteinë. Si I tillë, të mban ngopur gjatë ditës dhe ju ndihmon në rënien në peshë.

Category:

Description

Gjalpi I parë më I famshëm arror, ka shumë kalcium, magnezium, zink e hekur. Gjithsesi krahasuar me gjalpet e tjerë, ka sasinë më të ulët të vitaminave e mineraleve. Gjalpi I kikirikut përmban sasinë më të lartë të proteinave. Në 2 lugë gjelle gjalpë merr 7 gram proteinë. Si I tillë, të mban ngopur gjatë ditës dhe ju ndihmon në rënien në peshë.

Vegane – Produkte të përshtatshme për veganët
– Organike & artizanale – Gjalpe nga 100% fruta të thata prodhuar me dashuri në punishten e Fit Food
– Gluten free – Gjalpet janë pa gluten
– Pa laktozë – Gjalpet janë pa laktozë
– Pa OMGJ – 100% organike pa sheqer, kripë ose konservantë të shtuar
– Ketogenike – Produkte të përshtatshme për dietën ketogjenike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GJALPE KIKIRIKU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go top