Partners

Top Clients Reviews

Pershendetje doktoreshe Matina! Fotoja e pare eshte bere me 6 qershor 2021. Nje dite me pas nisa dieten ketogjenike te ju dhe kuptova se dieta Keto se bashku me Intermittent Fasting ishin rruga e duhur drejt permiresimit per mua! 6 muaj me vone jam -20 kg! te falenderoj shume! ndihem shume mire me veten!

Xhulia

Pershendetje! Faleminderit! Shume mire po shkon regjimi pak fare e kam prish po pak. Sherbimi dhe ushqimi shume i mire, jam -4 kg por ndihem sikur kam hequr 10 kg. Ndihem shume energjike dhe se kam me ndjesine e plogeshtise dhe lodhjes qe kam pasur me pare. Shume faleminderit jeni shume te mire!

E.B.

Pershendetje! Gatimet tuaja jane shume te shijshme. Me keton ndihesh vertet e ngopur! E ndjen menjehere ndryshimin dhe ke nje lloj shfryrje. Faleminderit!

S.E.
Testimonials

What our clients say

Pershendetje doktoreshe Matina! Fotoja e pare eshte bere me 6 qershor 2021. Nje dite me pas nisa dieten ketogjenike te ju dhe kuptova se dieta Keto se bashku me Intermittent Fasting ishin rruga e duhur drejt permiresimit per mua! 6 muaj me vone jam -20 kg! te falenderoj shume! ndihem shume mire me veten!

Xhulia

Pershendetje! Faleminderit! Shume mire po shkon regjimi pak fare e kam prish po pak. Sherbimi dhe ushqimi shume i mire, jam -4 kg por ndihem sikur kam hequr 10 kg. Ndihem shume energjike dhe se kam me ndjesine e plogeshtise dhe lodhjes qe kam pasur me pare. Shume faleminderit jeni shume te mire!

E.B.

Pershendetje! Gatimet tuaja jane shume te shijshme. Me keton ndihesh vertet e ngopur! E ndjen menjehere ndryshimin dhe ke nje lloj shfryrje. Faleminderit!

S.E.

Jam dobesuar pas lindjes me dieten keto, isha 70 kg dhe peshoj aktualisht 57 kg. 

M.D.

Personalisht, regjimi nga dr Matina & Fit Food jo vetem me ndihmoi te merrja disa kg, por edhe te lehtesoja simptomat e gastritit dhe refluksit!

Aleks Seitaj

Me pelqen shuuuum! Po ua rekomandoj te gjitheve, pasi jo vetem kam humbur peshe, por edhe po ushqehem me mire se me pare! Faleminderit shume

Kliente

Jam shume e lumtur me Fit Food! Sidomos tani pas lindjes!! Jeta ime eshte me e thjeshte dhe ushqehem mire fal jush :)

Sara Karaj

Dieta ka ecur shume mire! Ushqimet jane teper te shijshme dhe te fresketa! Gatimi gjithashtu shume i mire. Faleminderit qe e beni kaq te thjeshte nje proces si dieta! Duke qene se ushqimi me vjen i gatshem, tani kam kohe edhe per te bere gjera te tjera, si vajtja ne palester! :P Jeni me te miret!!

Kliente

Pas stervitjes kam nevoje per karburant! Per ushqimin kujdeset fit food qe ma sjell atje ku une jam! Thank you!

Florian Agalliu

Matina! Nuk e di se sa urime merr nga une per dobesimin qe vazhdoj dhe e ruaj peshen edhe pse e kam nderprere dieten qe ne shtator! :D

Kliente
Go top