6.70 

Eshtë një ndër gjalpet më dense në nutrientë. Ka shumë fosfor e kalcium për forcimin e kockave. Në 2 lugë gjelle gjalpë bajame merrni 50% të dozës ditore të vitaminës E, antioksidant mbrojtes për sytë e zemrën. Eshtë gjalpi me nivelin më të lartë të vitaminës B7, ndihmës në metabolizëm, stabilizues I sheqerit në gjak dhe forcues I lëkurës e anekseve të saj.

Category:

Description

Eshtë një ndër gjalpet më dense në nutrientë. Ka shumë fosfor e kalcium për forcimin e kockave. Në 2 lugë gjelle gjalpë bajame merrni 50% të dozës ditore të vitaminës E, antioksidant mbrojtes për sytë e zemrën. Eshtë gjalpi me nivelin më të lartë të vitaminës B7, ndihmës në metabolizëm, stabilizues I sheqerit në gjak dhe forcues I lëkurës e anekseve të saj.

Vegane – Produkte të përshtatshme për veganët
– Organike & artizanale – Gjalpe nga 100% fruta të thata prodhuar me dashuri në punishten e Fit Food
– Gluten free – Gjalpet janë pa gluten
– Pa laktozë – Gjalpet janë pa laktozë
– Pa OMGJ – 100% organike pa sheqer, kripë ose konservantë të shtuar
– Ketogenike – Produkte të përshtatshme për dietën ketogjenike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GJALPE BAJAME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go top