180.00 

Formulat e Fit Juice janë hartuar nga Dr. Matina Cobo në përputhje me të gjitha udhëzimet shkencore për këtë lloj diete. Dita juaj përfshin 6 lëngje të cilat këshillohen të konsumohen cdo 3 orë.
Midis tyre mund të konsumoni fruta të thata (akoma më mirë gjalpe
prej tyre) për të shtuar marrjet ditore të yndyrnave të
shëndetshme dhe omega 3. Hidratimi ditor ka shumë rëndësi, duhet të pini së paku 1.5 -2 litra ujë në ditë përvec lëngjeve, për
të lehtësuar procesin e “pastrimit” të trupit.

Category:

Description

FIT JUICE CLEANSE ka për qëllim të furnizojë trupin tuaj me
perime e fruta të cilat do alkalinizojnë gjakun tuaj e do ju
ndihmojë juve për të eleminuar tepricën e yndyrnave të
depozituara në mëlci e muskuj.
Meqënëse ju do I merrni kaloritë tuaja ditore dhe nutrientët përmes
lëngjeve të freskëta cold-pressed, sistemi juaj tretës do pësojë
një “restart” duke I dhënë kohë për t’u pastruar e për të
shërruar veten nga inflamacioni preekzistues.
Që në ditën e parë të dietës ju do ndjeni një vërshim energjie,
do bëni një gjumë më të mirë, do e shihni lëkurën tuaj më të
ndritshme dhe do ju eleminohen nepset për ëmbëlsirat. Arsyeja? Cdo
lëng ka një sasi të lartë vitaminash e mineralesh, sepse
përbërësit janë 100% fruta e perimeve te freskëta të stinës të
përgatitura me teknologjinë Cold Pressed, e cila jo vetëm nxjerr
më tepër lëng e nutrientë prej tyre, por edhe nuk I lejon të
denatyrohen shpejtë nëse ju I vendosni në frigorifer, në dallim
nga shtrydhësi normal.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dieta Detox Juice – 6 Ditore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go top