13.20 

Eshtë gjalpi me sasinë më të lartë të vitaminës B6, e rëndësishme për të mbajtur sheqerin të qëndrueshëm në gjak si dhe për formimin e hemoglobinës. Ka sasi të lartë të potasiumit si dhe më shumë aminoacide esenciale krahasuar me gjalpet e tjerë. Konsumimi I një luge caji para gjumit me gjalpë fëstëku do ju ndihmojë të bëni një gjumë më cilësor gjatë natës.

Category:

Description

Eshtë gjalpi me sasinë më të lartë të vitaminës B6, e rëndësishme për të mbajtur sheqerin të qëndrueshëm në gjak si dhe për formimin e hemoglobinës. Ka sasi të lartë të potasiumit si dhe më shumë aminoacide esenciale krahasuar me gjalpet e tjerë. Konsumimi I një luge caji para gjumit me gjalpë fëstëku do ju ndihmojë të bëni një gjumë më cilësor gjatë natës.

Vegane – Produkte të përshtatshme për veganët
– Organike & artizanale – Gjalpe nga 100% fruta të thata prodhuar me dashuri në punishten e Fit Food
– Gluten free – Gjalpet janë pa gluten
– Pa laktozë – Gjalpet janë pa laktozë
– Pa OMGJ – 100% organike pa sheqer, kripë ose konservantë të shtuar
– Ketogenike – Produkte të përshtatshme për dietën ketogjenike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GJALPE FESTEKU (PISTACHIO)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go top