Your Personal Nutritionist

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet. Sed euismod a ligula quis suscipit. Suspendisse potenti. Proin porta tristique urna, id commodo.

Individual Diet Plans

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet. Sed euismod a ligula quis suscipit. Suspendisse potenti. Proin porta tristique urna, id commodo.

Free Nutritionist Consultation

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet. Sed euismod a ligula quis suscipit. Suspendisse potenti. Proin porta tristique urna, id commodo.

 • Health Improving
 • Diet Strategies
 • Workout Plans
 • Weight Loss
 • Active Lifestyle
 • Individual Support

Hello, I’m John Foodman
your personal nutritionist

Quisque pretium dolor turpis, quis blandit turpis semper ut. Nam malesuada eros nec luctus laoreet. Fusce sodales consequat velit eget dictum. Integer ornare magna vitae ex eleifend congue. Morbi sit amet nisi iaculis, fringilla orci nec.

 • Every day from 8:00 to 12:00
 • +49260-5731-08
My services

Let's change your life

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Choose your program and you will get the 100% result

Quisque pretium dolor turpis, quis blandit turpis semper ut. Nam malesuada eros nec luctus laoreet. Fusce sodales consequat velit.

Read more

Single consultation
$ 19
 • 1 hour consultation
 • Exact calorie content
 • Recomendations
 • 1 week support
Nutrition complex
$ 25
 • Nutrition strategy
 • Individual menu
 • Improves health
 • 3 weeks support
Premium services
$ 59
 • Nutrition strategy
 • Workout programs
 • Improves health
 • 6 month support

127

Happy Customers

24

Nutrition Programs

15

Coaching Certificates

520+

Workout Sessions

My book will teach you proper nutrition and a healthy lifestyle

Quisque pretium dolor turpis, quis blandit turpis semper ut. Nam malesuada eros nec luctus laoreet. Fusce sodales consequat velit eget dictum. Integer ornare magna vitae ex eleifend congue. Morbi sit amet nisi iaculis, fringilla orci nec.

 • How to reduce weight
 • Ways to improve health
 • Diet recomendations
 • Lifestyle and sports
$58

$26

Testimonials

What our Clients Say

Pershendetje doktoreshe Matina! Fotoja e pare eshte bere me 6 qershor 2021. Nje dite me pas nisa dieten ketogjenike te ju dhe kuptova se dieta Keto se bashku me Intermittent Fasting ishin rruga e duhur drejt permiresimit per mua! 6 muaj me vone jam -20 kg! te falenderoj shume! ndihem shume mire me veten!

Xhulia

Pershendetje! Faleminderit! Shume mire po shkon regjimi pak fare e kam prish po pak. Sherbimi dhe ushqimi shume i mire, jam -4 kg por ndihem sikur kam hequr 10 kg. Ndihem shume energjike dhe se kam me ndjesine e plogeshtise dhe lodhjes qe kam pasur me pare. Shume faleminderit jeni shume te mire!

E.B.

Pershendetje! Gatimet tuaja jane shume te shijshme. Me keton ndihesh vertet e ngopur! E ndjen menjehere ndryshimin dhe ke nje lloj shfryrje. Faleminderit!

S.E.

Jam dobesuar pas lindjes me dieten keto, isha 70 kg dhe peshoj aktualisht 57 kg. 

M.D.

Personalisht, regjimi nga dr Matina & Fit Food jo vetem me ndihmoi te merrja disa kg, por edhe te lehtesoja simptomat e gastritit dhe refluksit!

Aleks Seitaj
Top posts

Recent articles

Go top