Shembuj pjatash:

Copa pule me rizoto basmati dhe sallatë iceberg, radikio & karrotë
Copa pule me rizoto basmati dhe sallatë iceberg, radikio & karrotë
Karkaleca me cus cus me perime dhe zoodles kungulli & karrotë
Karkaleca me cus cus me perime dhe zoodles kungulli & karrotë
Copa pule me quinoa me salce panxhari dhe sallatë shumë ngjyrëshe
Copa pule me quinoa me salce panxhari dhe sallatë shumë ngjyrëshe
Fileto pule me oriz basmati dhe avocado, kastravec, pomodorini dhe karrotë
Fileto pule me oriz basmati dhe avocado, kastravec, pomodorini dhe karrotë
Fileto koce me oriz basmati dhe sallate greke
Fileto koce me oriz basmati dhe sallate greke
Fileto pule me oriz basmati dhe sallate spinaq, shege
Fileto pule me oriz basmati dhe sallate spinaq, shege
Fileto pule me oriz basmati, oriz te zi dhe perime te zjera
Fileto pule me oriz basmati, oriz te zi dhe perime te zjera
Meatloft vici me oriz basmati dhe sallate rukola, karrote, shege
Meatloft vici me oriz basmati dhe sallate rukola, karrote, shege
Oriz basmati me copa mish vici dhe perime te zjera
Oriz basmati me copa mish vici dhe perime te zjera
Pite mesdhetare me sallate rukola, karrote, pomodori
Pite mesdhetare me sallate rukola, karrote, pomodori
Powerbowl me quinoa, spinaq, rukola, pomodori dhe luleshtrydhe
Powerbowl me quinoa, spinaq, rukola, pomodori dhe luleshtrydhe
Salmon me krust erezash , pure patate dhe sallate iceberg, radikio, karrote
Salmon me krust erezash , pure patate dhe sallate iceberg, radikio, karrote
Supe krem brokoli
Supe krem brokoli
Supe krem kerpudhe dhe tartuf
Supe krem kerpudhe dhe tartuf
Supe krem patate e embel dhe karrote
Supe krem patate e embel dhe karrote
Tave me veze dhe spinaq, kerpudhe e mbushur dhe perime te pjekura
Tave me veze dhe spinaq, kerpudhe e mbushur dhe perime te pjekura
Tortilla me mish vici, sallate spinaq, lola rosa, mango
Tortilla me mish vici, sallate spinaq, lola rosa, mango
Tunabowl me oriz basmati, peshk toni, sallate jeshile, perime dhe veze
Tunabowl me oriz basmati, peshk toni, sallate jeshile, perime dhe veze

Dieta Mesdhetare Premium

Është menuja me produktet më cilësore në treg. Çdo vakt përfshin një burim kryesor proteinik si fileto pule, fileto salmoni, fileto koce, fruta deti, biftek viçi, etj, një karbohidrat si quinoa, cous cous, oriz basmati, oriz I zi, patate e ëmbël, etj, si dhe perime ose sallatë. Premium është një menu e larmishme e cila ndryshon periodikisht. Është dietë e cila forcon imunitetin, e pershtatshme për njerëzit që vuajnë nga hipeetensioni, stabilizon kolesterolin në gjak dhe është e përshtatshme për shtatzëni. Ritmi I rënies në peshë është 4 – 6 në muaj ne varesi te metabolizmit tuaj. Dreka dhe darka ju vijnë së bashku në destinacionin dhe orarin që ju dëshironi midis 12:00 dhe 15:30.

Çmimi:

40.000 lekë / muaj (drekë & darkë)

*Abonimi ka 26 ditë në shfrytëzim, nga e hëna në të shtunë. Në rast se e dëshironi paketën nga e hëna në të premte, ditët e shtuna do ju shtyhen nga afati juaj I abonimit.

Dieta Mesdhetare Standard

Menuja jonë standarte përfshin perimet dhe sallatat më të freskëta të stinës, karbohidrate si pasta, oriz, rizoto, patate furre ose bukë integrale,dhe si burim proteinik kryesisht pulën ose mishin e vicit. Menuja ndryshon periodikisht dhe përshtatet në kalori me objektivin e dobësimit të klientëve tanë. Ritmi I rënies në peshë është 4 – 6 në muaj ne varesi te metabolizmit tuaj. Dreka dhe darka ju vijnë së bashku në destinacionin dhe orarin që ju dëshironi midis 12:00 dhe 15:30..

Çmimi:

25.000 lekë / muaj (drekë & darkë)

*Abonimi ka 26 ditë në shfrytëzim, nga e hëna në të shtunë. Në rast se e dëshironi paketën nga e hëna në të premte, ditët e shtuna do ju shtyhen nga afati juaj I abonimit.

Dieta Ketogjenike

Me menunë ketogjenike trupi kalon në një lloj gjendje metabolike, e cila quhet ketozë, ku organzimi djeg yndyrë për “karburant” dhe prodhon pak fragmente karboni (të quajtura ketone) si produkt metabolik. Normalisht trupi ynë djeg karbohidrate për “karburant”, burimi kryesor I energjisë për trurin, zemrën rruazat e kuqe dhe shumë të tjera. Kur trupi kalon në ketozë, ne ndihemi më pak të uritur dhe është më e lehtë të konsumojmë më pak ushqim se zakonisht. Si ë tillë është menuja ideale për të rënë në peshë. Përdoret gjithashtu për njerëzit që vuajnë nga sëmundjet e gjendrës tiroide, për njerëz me probleme nervore (migrenë, depresion, ankth, Parkinson, Alzheimer, etj) si dhe për njerez me problemet e celiakisë ose të sindormit të zorrës së irrituar. Cdo vakt përfshin një burim kryesor proteinik si fileto pule, fileto salmoni, fileto koce, fruta deti, biftek vici, etj, perime ose sallatë si dhe bulmete. Ritmi I rënies në peshë është 4 – 8 kg në muaj ne varesi te metabolizmit tuaj. Vjen cdo ditë në destinacionin dhe orën që ju dëshironi midis 12:00 dhe 15:30.

Çmimi:

34.000 lekë / muaj (drekë & darkë)

*Abonimi ka 26 ditë në shfrytëzim, nga e hëna në të shtunë. Në rast se e dëshironi paketën nga e hëna në të premte, ditët e shtuna do ju shtyhen nga afati juaj I abonimit.