Shembuj pjatash:

Supë thjerrëzash dhe sallatë greke
Supë thjerrëzash dhe sallatë greke
Gluten Free Protein Brownies
Fileto pule me oriz dhe sallatë shumëngjyrëshe
Copa pule me fusili dhe perime te zjera
Copa pule me fusili dhe perime te zjera
Fusili të freskëta me copa pule dhe supë perimesh
Fusili të freskëta me copa pule dhe supë perimesh
Fasule e kuqe meksikane me perime dhe fileto pule
Fasule e kuqe meksikane me perime dhe fileto pule
Gjoks pule i mbushur me gjize dhe spinaq shoqeruar me sallate te kuqe
Gjoks pule i mbushur me gjize dhe spinaq shoqeruar me sallate te kuqe
Sallate jeshile me spinaq, pule, veze. bacon, misra dhe qiqra
Sallate jeshile me spinaq, pule, veze. bacon, misra dhe qiqra
Supe krem brokoli
Supe krem brokoli
Supe krem patate e embel dhe karrote
Supe krem patate e embel dhe karrote
Supe me perime
Supe me perime
Tave me perime dhe penne (penne al forno) shoqeruar me sallate shumengjyreshe
Tave me perime dhe penne (penne al forno) shoqeruar me sallate shumengjyreshe
Tunabowl me oriz basmati, peshk toni, sallate jeshile, perime dhe veze
Tunabowl me oriz basmati, peshk toni, sallate jeshile, perime dhe veze

Business Lunch Premium

Dreka e dietës premium vjen për këdo që dëshiron të konsumojë një vakt dreke të shëndeshme e plot vlera. Është menuja me produktet më cilësore në treg. Cdo vakt përfshin një burim kryesor proteinik si fileto pule, fileto salmoni, fileto koce, fruta deti, biftek vici, etj, një karbohidrat si quinoa, cous cous, oriz basmati, oriz I zi, patate e ëmbël, etj, si dhe perime ose sallatë. Premium është një menu e larmishme e cila ndryshon periodikisht. Vjen cdo ditë në destinacionin që ju dëshironi midis ores 12:00 dhe 15:30.

CMIMI: 22.000 lekë/muaj

*Abonimi ka 26 ditë në shfrytëzim, nga e hëna në të shtunë. Në rast se e dëshironi paketën nga e hëna në të premte, ditët e shtuna do ju shtyhen nga afati juaj I abonimit.

Business Lunch Standard

Dreka e dietës standard vjen për këdo që dëshiron të konsumojë një vakt dreke të shëndeshme e plot vlera. Menuja jonë standarte përfshin perimet dhe sallatat më të freskëta të stinës, karbohidrate si pasta, oriz, rizoto, patate furre ose buke integrale, supa, fileto pule dhe peshku dhe sallata frutash. Standard është një menu e cila ndryshon periodikisht. Vjen cdo ditë në destinacionin dhe orën që ju dëshironi midis 12:00 dhe 15:30.

CMIMI: 13.000 lekë/muaj

*Abonimi ka 26 ditë në shfrytëzim, nga e hëna në të shtunë. Në rast se e dëshironi paketën nga e hëna në të premte, ditët e shtuna do ju shtyhen nga afati juaj I abonimit.

Dreka Vegjetariane

Është menuja që ndërtohet në bazën e proteinave dhe karbohidrateve bimore. Është e pasur në yndyrna vegjetale. Menuja vegjetariane është ideale për njerëzit të cilët vuajnë nga diabeti, nga kolesteroli i lartë në gjak apo për grupet vegjetariane. Cdo vakt ndertohet nga proteina bimore te derivuara nga legumet (thjerreza, bizele, bishtaja, fasule e zeze, fasule e kuqe, etj), qiqrrat, patatja e embel, orizi basmati, orizi iz I, etj, nga fibra te larta dhe shoqeruar me perime ose sallate. Vjen cdo ditë në destinacionin dhe orën që ju dëshironi midis 12:00 dhe 15:30.

CMIMI: 12.000 lekë/muaj (drekë)

*Abonimi ka 26 ditë në shfrytëzim, nga e hëna në të shtunë. Në rast se e dëshironi paketën nga e hëna në të premte, ditët e shtuna do ju shtyhen nga afati juaj I abonimit.

Dreka Ketogjenike (vetem dobesim)

Me menunë ketogjenike trupi kalon në një lloj gjendje metabolike, e cila quhet ketozë, ku organzimi djeg yndyrë për “karburant” dhe prodhon pak fragmente karboni (të quajtura ketone) si produkt metabolik. Normalisht trupi ynë djeg karbohidrate për “karburant”, burimi kryesor I energjisë për trurin, zemrën rruazat e kuqe dhe shumë të tjera. Kur trupi kalon në ketozë, ne ndihemi më pak të uritur dhe është më e lehtë të konsumojmë më pak ushqim se zakonisht. Si ë tillë është menuja ideale për të rënë në peshë. Përdoret gjithashtu për njerëzit që vuajnë nga sëmundjet e gjendrës tiroide, për njerëz me probleme nervore (migrenë, depresion, ankth, Parkinson, Alzheimer, etj) si dhe për njerez me problemet e celiakisë ose të sindormit të zorrës së irrituar. Cdo vakt përfshin një burim kryesor proteinik si fileto pule, fileto salmoni, fileto koce, fruta deti, biftek vici, etj, perime ose sallatë si dhe bulmete.

18.000 lekë / muaj (drekë)

*Abonimi ka 26 ditë në shfrytëzim, nga e hëna në të shtunë. Në rast se e dëshironi paketën nga e hëna në të premte, ditët e shtuna do ju shtyhen nga afati juaj I abonimit.

Dreka Mega Mass

Është menuja ideale për shtim në peshë. Çdo vakt përfshin një burim kryesor proteinik si fileto pule, mish viçi, etj, një karbohidrat si oriz basmati, pasta, patate, legume (fasule, thjerreza, etj) si dhe perime te zjera ose te pjekura apo sallata misk te ndryshme. Porcionet janë me kalori te shtuara të përshtatura për shtim në peshë. Ritmi I shtimit në peshë është 2 – 4 kg në muaj ne varesi te metabolizmit.

17.000 lekë / muaj (drekë)

*Abonimi ka 26 ditë në shfrytëzim, nga e hëna në të shtunë. Në rast se e dëshironi paketën nga e hëna në të premte, ditët e shtuna do ju shtyhen nga afati juaj I abonimit.