ReviewsBrisi Gusht 2018

Gatimet tuaja jane husme te mira. Eshte hera e pare qe poha ushqim shume cilsor ketu ne Shqiperi. You are the best @fitfood.al

Mars 2018

Pershendetje! Sot u peshova dhe qe nga 14 janari kam humbur 15 kile.

Shtator 2018

Faleminderit @fitfood.al qe na kenaq perdite me ushqimin e shendetshem dhe na ruan dhe format ne te njejten kohe… @klaton_fitness @matinacobo love you…

Gusht, 2018

Kam rene gati 9 kg dhe nuk me besohet!

Elsa Mars, 2018

Ne radhe te pare gezuar diten e veres! Faleminderit shume per ushqimin. Super I shijshem dhe nuk ndjej fare uri gjate dites. Dje u peshova dhe qe kur kam nisur regjimin tuaj per 15 dite kisha rene 3 kg. Parametrat e tjere do I shohim ne takimin e radhes ne fund te muajit!

Eralda Dhjetor, 2018

S’kam fjale per ta pershkruar shijen qe kishte sot! Nje bravo e madhe!!

Fatma Dhjetor, 2018

Kjo menuja e re fantastikeeeee

Fation Janar, 2018

Renia ime per 1 muaj ishte nga 102 ne 94, pra 7.7 kg!!

Janar, 2018

Keni ushqimet me te shijshme ne univers pa superlativa :D

Leta Shkurt, 2018

Pershendetje Matina! Kaluan 2 muaj e gjysme nga fillimi I dietes dhe kemi humbur perkatesisht 13 kg bashkshorti dhe 10 kg une. Jemi shume te kenaqur nga rezultati!! Do kasha hunbur dhe une 13 kg por abuzova pak per festa :P jam tejet e kenaqur me fit food!

Shkurt, 2018

Po ju shkruaj nga jashte Shqiperie, Fale jush kam mesuar te ushqehem shendetshem! Ju uroj vetem suksese!