Pershendetje doktoreshe Matina! Fotoja e pare eshte bere me 6 qershor 2021. Nje dite me pas nisa dieten ketogjenike te ju dhe kuptova se dieta Keto se bashku me Intermittent Fasting ishin rruga e duhur drejt permiresimit per mua!

6 muaj me vone jam -20 kg!

te falenderoj shume! ndihem shume mire me veten!

Share
Go top